5 Nejžádanějších témat o cestování a životě na palubě jachty

posted in: Blog 0

Přišel čas, kdy se s vámi chceme podělit o naše zážitky nejen z života na lodi, ale o naše tipy a triky pro snadnější cestování a dobrou náladu.

 

V naší Facebookové anketě jsme se vás ptali, co vás nejvíce zajímá o yachtingu, přírodě, minimalismu, a cestování. Připravili jsme pro vás pět nejžádanějších témat, která se opakovala nejčastěji. Některé budou ve formě článků ke kávě, jiná jako Instagramový nebo Facebookový post a brzy se k nim přidá i Youtube kanál.

 

Navigaci vám usnadní jednoduché unikátní symboly pro každé z hlavních témat článků.

 

Aby vám neunikla žádná novinka dejte naší stránce like a klikněte na tlačíto "SLEDOVAT" na FACEBOOKU či INSTAGRAMU

 

A na jaká témata se můžete těšit?
 

Cestování, jídlo, dobrodružství ale nejen to!

Pas - passport - evokuje cestování a příběhy z plavby, cestopisy a všechny země které chcete navštívit.

Tom & Máří zážitky z cest

Pod tímhle symbolem PASU se můžete těšit nejen na historky z lodního deníku, kuriózní úlovky z moře a tipy kam vyrazit. Ale třeba i na to, jak se Yellowstone stal našim domovem a proč má bizon sexy zadek!

Tom & Mari Zážitky z CEST | Tom a Mari ze Serenity Explorers - život v národním parku Yellowstone a Grand Prismatic. Cestovani a zivot na palube jachty.
Symbol drinku zapadajícího slunce na hladině moře - zde najdete recepty, vaření na lodi, tipy na koktejly, doporučení jak nakoupit a restaurace při jachtaření.

Vaření na lodi a recepty

Koktejl zapadajícího slunce - tak tohle je symbol nejen pro recepty z lodní kuchyně, ale i tipy na co si dát pozor když sháníte potravu na cestách nebo si objednáváte v zahraniční restauraci.

Serenity Explorers dovolená | Posadka lodě na palubě má svačinu z čerstvého ovoce a koktejl v Řecku. Recept na Norské speciality - losos v lodní kuchyni. Dort připravený na jachtě.
Symbol zelených lístků používáme pro recyklaci, udržitelnost, čistou energii anávody jak žít v souladu s přírodou.

Eco cestování jako životní styl

Recyklovaný lístek = udržitelnost, nejen doma ale i na cestách. Žít udržitelně znamená myslet i na budoucnost. A my víme jak vám Eco Lifestyle pomůže ušetřit v každodenním životě. A začneme rovnou tady.

Tip na cesty #1: Věděl jsi třeba, že ve starbucksu dostaneš slevu, když si přineseš vlastní hrnek.

Eco cestování a životní styl | Serenity Explorers dovolená - Posadka lodě Midnight Blue na pláži v Norsku sbírá plast z moře.
Minimalistický symbol plachetnice na moři - jak na minimalismus, život na jachtě, život na lodi se psem.

Život na lodi aneb cesta k minimalismu

Minimalistický symbol plachetnice na vodě v sobě skrývá nejen vše, co v životě potřebujete, pečlivě seskládáno jako tetris na 20m2. Ale i to co jste o životě na lodi chtěli vědět, ale nestihli se zeptat. Věděli jste například, že houpání je nejlepší přítel zamilovaného páru? 😉

Serenity Explorers cestování a dovolená| Život na lodi & cesta k minimalismu - Pes na palubě lodě Midnight Blue a kapitán za kormidlem. Zasněžená loď v zamrzlém Baltském moři v přístavu v Kodaňi. Executive officer zapisuje do lodního deníku.
Symbol lotosu - mentální zdrraví, mindfulness, přítomnost v okamžiku, redukování stresu, meditace a rutina při cvičení.

Mindfulness & Duševní zdraví

Tímhle symbolem označujeme naše tipy a tríčky, jak se nezbláznit a zbavit stresu a napětí v jinak hektickém životě. Taky se podíváme na nějaký ten workout protože ve zdravém těle je přece zdravý duch 🙂

Serenity Explorers cestování a dovolená| Mindfullness a Duševní zdraví - Ostrov Špicberky v Arktidě, Severní ledový oceán. Žena klidně sedící na přídi lodě se dívá do západu slunce.

Budeme moc rádi, pokud zde naleznete užitečné informace nebo zrelaxujete při čtení našich příběhů z cest.

 

Přeji Ti hodně energie do celého dne!

Maruška a SeXy tým Serenity Explorers

 

 


Sleduj nás a napiš nám

Potřebuješ odpočinek?

Zažij dovolenou, na kterou nezapomeneš. Přidej se na některý z našich Retreatů a odpočiň si od každodenních starostí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *