Maruška hostem podcastu Ekomaniaci

Poslechněte si rozhovor s Maruškou v podcastu Ekomaniaci Maruška zavzpomínala na naše začátky na moři, jaké bylo studium v Kodani, jak vypadají naše plavny, ale mluvila také o tom, jak na udržitelnou dovolenou a jak je to dnes se znečištěním oceánů plasty. Přejeme příjemný poslech.

K podcastu

Článek o našem úsilí v norských mediích

O našem projektu udržitelného cestování, plavbě po moři a ochraně přírody jsme měli možnost také pohovořit do norských médií. Fotokopie článku uveřejněného v listopadu 2020 v novinách Hordaland Folkeblad ZDE. Odkaz na placenou verzi článku níže. Článek je v norštině.

K placené verzi článku

Článek o naší expedici na Špicberky na Hedvábné stezce

O naší velké expedici na soustroví Špicberk vyšel článek na stránkách pro cestovatelském portále Hedvábná stezka.cz. Ta se také stala mediálním partnerem celé expedice. Článek byl uveřejněn 20.6.2019 a jeho plné znění naleznete na odkazu níže.

Ke článku

Článek o našem boji proti znečištění ve Zlínském deníku

Rozhovor s námi o našem úsilí o zachování čistoty moří a oceánů, plachtění a chystané expedici na Špicberky jsme poskytli též Zlínskému deníku. V tištěné variantě byl naší propagaci boji proti znečičtění plasty věnována titulni dvoustrana. Zde je odkaz na elektronické vydaní deníku.

Ke článku

Rozhovor pro pořad Ešus na Rádiu1

Rozhovor o naší lásce k moři a oceánům, dobrodružstvích na nich a nutnosti jejich ochrany  jsme poskytli i pro cestovatelský pořad Ešus na Radiu 1. Vyplout na vlny, tentokráte ty rádiové, s námi můžete na odkaze níže, který vás zavede k celému záznamu rozhlasového povídání.

Ke článku