Přednášky o expedici „Plachetnicí do Arktidy“

posted in: Blog 0
Všechny vřele zveme na naše promítání a povídání o uplynulé expedici na Špicberky pod názvem "NA PLACHTY DO ARKTIDY. Termíny a místa konání naleznete níže. Prosím mějte na paměti, že přednáškové místnosti mají OMEZENOU KAPACITU a proto je dobré dát nám vědět dopředu a místo pro sebe a své kamarády si rezervovat! 
 
Informace pro Brno:  Vstupné lze zaplatit buď pomocí QR kódu, který naleznete níže nebo pomocí služby SMS Ticket na odkaze ZDE. Z důvodu podmínek provozovatele místa konání je vstupné povinné. A to ve výši minimálně 90 Kč. Bez platné vstupenky zaplacené dopředu nebo na místě není rezervace možná. Děkujeme za pochopení.
 
Čerstvá informace pro pražské: Momentálně se pokoušíme dojednat ještě jeden termín někdy později na jaře. Budeme informovat na zde na stránkách nebo na našem facebooku Serenity Explorers Sailing.
 

 

Pokud chcete rezervaci potvrdit či přispět na konání přednášky, můžete využít následující QR kódy. Po zvolení, kolik chcete přispět příslušný QR kód jednoduše nafotíte ve svém mobilním bankovnictví nebo jej vložíte do internetového bankovnictví. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte o město ve kterém přednášku hodláte navštívit, abychom vám podrželi místo na správné přednášce 🙂

 

FANDÍM UDRŽITELNOSTI

 

Pokryje uspořádání přednášky a jako bonus přispějete 21 Kč na snížení ekologické stopy.

 

VSTUPNÉ 150 Kč

VSTUPENKA DOBRODRUHA

 

Tato částka pomůže

pokrýt uspořádání

přednášky

 

VSTUPNÉ 129 Kč

STOPAŘOVA VSTUPENKA

 

Tato částka pokryje

zajištění prostor

přednášky.

 

VSTUPNÉ 90 Kč

NEJNIŽŠÍ VSTUPNÉ

 

Pro děti a studenty, kteří chtějí přijít, ale mají omezený rozpočet.

 

VSTUPNÉ 60 Kč

 
Pokud nemáte možnost platit mobilním bankovnictvím nebo se vám nechce platit pomocí internetového, můžete využít služeb poskytovatele služby SMS Ticket na odkaze. Pro přednášku v BRNĚ ZDE. Pro přednášku ve ZLÍNĚ ZDE. Pro přednášku v PRAZE ZDE. 
Ačkoliv je na všechny přednášky vstupné dobrovolné (kromě Brna), děkujeme za váš příspěvěk.  Výtěžek z přednášek půjde na náklady s nimi spojené (pronájmy, dopravu apod.). V případě, že vybereme více, pomůže nám to nakoupit např. ekologické odpadkové pytle na loď nebo ekologickou nemrznoucí směs do motoru apod. a tím tak ještě více snížit ekologickou stopu našich plaveb.
 

Na všechny se moc těšíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *