Přednáška o expedici „Plachetnicí do Arktidy“

posted in: Blog 0
AKTUÁLNĚ:
 
3.6.2020: PŘIPRAVUJEME ONLINE PŘEDNÁŠKU! SLEDUJTE NÁŠ FB!
 
20.3.2020 : Z důvodu šíření nemoci COVID-19 a souvisícímí vládními nařízeními byla naše live přednáška odložena na neurčito. Pro aktuality a vypsání náhradního termínu prosím sledujte naši fb stránku ZDE. Navíc, pro vás na odreagování chystáme i nějaké další aktivity na zpříjemnění osamělých večerů bez kin a restaurací. Tak ať vám nic neunikne 🙂
 
Všechny vřele zveme na naše další promítání a povídání o uplynulé expedici na Špicberky pod názvem "NA PLACHTY DO ARKTIDY.
 

Přijďte si poslechnout vyprávění o jedné výjimečné expedici 11 metrovou plachetnicí Severním ledovým oceánem ke břehům Špicberského souostroví. Povíme vám jak kolem nás skákali keporkaci, jaké je plavit se pod paprsky půlnočního slunce, kličkovat mezi ledovci, proplouvat nezmapovaná území, ale také jak jsme zachraňovali velrybu před plovoucí sítí, sbírali plastové odpadky 500 mil od severního pólu. To je jen pár z mnoha dalších zážitků o které se s vámi podělíme.

 

Povíme vám nejen o expedici samotné, ale řeč bude z velké části i o udržitelnosti, dopadu lidské činnosti na zdejší křehký ekosystém a také jak se všichni můžeme zapojit do její ochrany.

 
 
Součástí přednášky bude také W O R K S H O P Y na následující témata:
 
♻️ Chcete třídit ale nevíte jak? Poradíme vám co kam patří.
🚿 Zkusíte si vyrobit vlastní suchý šampón.
🐳 Poradíme vám jak nakupovat ryby z udržitelných chovů.
 
Na místě bude také možnost pořídit si expediční Nálepku či Recyklo-obraz vytvořený z posbíraných artefaktů nebo se připojit k naší příští akci.
 
Přednáška se koná v anglickém jazyce. Promítané fotografie jsou opatřeny českými titulky.
 
Prosím mějte na paměti, že přednášková místnost má OMEZENOU KAPACITU a proto je dobré dát nám vědět dopředu a místo pro sebe a své kamarády si rezervovat! 
 

Přednáška a workshop proběhne ve spolupráci s organizací RespON zabývající se poradenstvím a ochraně životního prostředí. 

TERMÍN


28.3.2020 od 18:00

Bude vypsán náhradní termín.

UDÁLOST NA FB


VSTUPNÉ


Výše vstupného je dobrovolná. Budeme rádi za každý příspěvěk. Výtěžek z přednášky půjde na náklady s ní spojené (pronájem, dopravu apod.). V případě, že vybereme více, pomůže nám to nakoupit např. ekologické odpadkové pytle na loď nebo ekologickou nemrznoucí směs do motoru apod. a tím tak ještě více snížit ekologickou stopu našich plaveb.

 

Potvrdit rezervaci a přispět na konání přednášky, můžete využitím následujících QR kódů. Po zvolení kolik chcete přispět příslušný QR kód jednoduše nafotíte ve svém mobilním bankovnictví nebo jej vložíte do internetového bankovnictví.

 

FANDÍM UDRŽITELNOSTI

 

Pokryje uspořádání přednášky a jako bonus přispějete 21 Kč na snížení ekologické stopy.

 

VSTUPNÉ 150 Kč

VSTUPENKA DOBRODRUHA

 

Tato částka pomůže

pokrýt uspořádání

přednášky

 

VSTUPNÉ 129 Kč

STOPAŘOVA VSTUPENKA

 

Tato částka pokryje

zajištění prostor

přednášky.

 

VSTUPNÉ 90 Kč

NEJNIŽŠÍ VSTUPNÉ

 

Pro děti a studenty, kteří chtějí přijít, ale mají omezený rozpočet.

 

VSTUPNÉ 60 Kč

 
Pokud nemáte možnost platit mobilním bankovnictvím nebo se vám nechce platit pomocí internetového, můžete využít služeb poskytovatele služby SMS Ticket na odkaze ZDE. 

Na všechny se moc těšíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *